Jasełka Bożonarodzeniowe

20 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie opłatkowe oraz Jasełka Bożonarodzeniowe. Tego dnia gościliśmy w naszej szkole min. Wójta Gminy Piątnica Pana Krzysztofa Kozickiego, dyrektor CUS w Piątnicy Panią Agnieszkę Filipkowską oraz Proboszcza Parafii św. Jakuba Apostoła ks. Aleksandra Suchockiego. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wspaniałe Jasełka. Po przedstawieniu wszyscy zebrani: uczniowie, rodzice i przybyli goście podzielili się opłatkiem.

Duze zdjecie4

Barwy muzyki

Uczennica naszej szkoły Alicja Marczewska zajęła I miejsce w III edycji konkursu plastyczno-muzycznego ,,Barwy Muzyki"

Mikołajkowy Turniej Szachowy

Duze zdjecie3

Dnia 6 grudnia gościliśmy
w naszej szkole młodych szachistów ze szkoły
w Drozdowie. Rozegrany został turniej szachowy.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła Zosia Faryna ze szkoły w Drozdowie. Natomiast w kategorii chłopców I miejsce zajął Michał Wykowski z naszej szkoły.

Dzień Pluszowego Misia

W czwartek 23.11.2017 obchodziliśmy w naszej szkole "Światowy Dzień Pluszowego Misia”. W tym dniu: poznaliśmy historię pluszowego misia odbyły się konkursy, gry i zabawy, słuchaliśmy wierszy, opowiadań i bajek o misiach, śpiewaliśmy “misiowe” piosenki. W ten wyjątkowy dzień uczniowie przynieśli ze sobą do szkoły swojego ukochanego misia lub inną pluszową zabawkę.

Duze zdjecie

Konkurs Pieśni Patriotycznej

9 listopada nasze uczennice reprezentowały szkołę w Konkursie Pieśni Patriotycznej im. Witolda Lutosławskiego w Drozdowie. Uczennica klasy piątej, Amelia Karolina Truszkowska zdobyła II miejsce w kategorii solistów.

Duze zdjecie2

Bal Wszystkich Świętych

Ślubowanie klasy I

Duze zdjecie1

Bieg Pamięci Września

16 września 2017 r. przedstawiciele uczniów, rodziców i nauczycieli z naszej szkoły uczestniczyli w BIEGU PAMIĘCI WRZEŚNIA O PUCHAR WÓJTA GMINY PIĄTNICA zorganizowanym na terenie Fortu III w Piątnicy.

Uroczyste Rozpoczęcie
Rocznych Zajęć Dydaktyczno-Wychowawczych

Dnia 4 września 2017 r. Mszą Świętą rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018. Bezpośrednio po Mszy Świętej odbył się krótki apel przygotowany przez przedstawicieli społeczności uczniowskiej.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną - uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi szkoły na
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE
ROCZNYCH ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH,